Tu się znajdujesz: EMTEL PL » O firmie » Certyfikaty

Certyfikaty

Chcąc zapewnić naszym klientom największą wiarygodność, w roku 1997 nasza firma, jako pierwsza w Polsce produkująca aparaturę medyczną, uzyskała certyfikat ISO 9002.

Po trzech latach utrzymywania i doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnie z ISO 9002, w maju 2001 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 potwierdzający rozszerzenie dotychczasowego Systemu Zarządzania Jakością na obszar projektowania.

Kolejnym krokiem doskonalenia Systemu Zarządzania Jakością, w celu sprostania wymaganiom stawianym przez Klientów, było uzyskanie w 2003 roku certyfikatu potwierdzającego spełnianie wymogów dyrektywy europejskiej 93/42/EEC i rozszerzenie certyfikatu ISO 9001 na urządzenia medyczne, czyli spełnienie wymogów normy ISO 13485 oraz uzyskanie znaku CE na produkowane przez nas urządzenia.

W roku 2019 zdecydowaliśmy o utrzymaniu certyfikacji na zgodność z normą ISO 13485 jako właściwą dla producenta urządzeń medycznych.

Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "Polityka prywatności", aby dowiedzieć się więcej.
Polityka prywatności Zgadzam się