Emtel na konferencjach medycznych

Przed nami maj oraz dwa niezwykłe wydarzenia, w których będziemy uczestniczyć i prezentować nasze kardiomonitory i defibrylatory.

Pierwszym z nich jest XXX Jubileuszowa Konferencja „Anestezjologia i Intensywna Terapia III dekady” w Jachrance, która odbędzie się w dniach 17-19 maja 2023 roku. Tematyka wydarzenia będzie poświęcona między innymi anestezji, znieczulenia w ginekologii i położnictwie, wentylacji, bezpieczeństwa pacjenta i lekarza oraz nowych wyzwań w anestezjologii i intensywnej terapii.
Natomiast na przełomie maja i czerwca będziemy obecni na II Forum Pielęgniarstwa Anestezjologicznego. Jego celem jest stworzenie przestrzeni do twórczej dyskusji oraz rozwoju umiejętności zawodowych, które są kluczowe w praktyce klinicznej pielęgniarek anestezjologicznych i intensywnej opieki.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w tych wydarzeniach i odwiedzenia naszego stoiska.

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

To jest strona producenta wyrobów medycznych

Strona przeznaczona wyłącznie dla profesjonalistów w branży medycznej włączając w to lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych etc., a także dla profesjonalnych podmiotów zajmujących się obrotem wyrobami medycznymi.

Czy jesteś osobą kwalifikującą się do opisanych powyżej grup?

Tak

Jeżeli nie spełniasz warunków, skontaktuj się z nami:
Tel.: 32 271 90 13, e-mail: medical@emtel.pl